ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPraca i edukacja
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.SZUKASZ PRACOWNIKA?
Zamieść swoje ogłoszenie na stronach seriwsu Praca i Edukacja. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem


KALENDARIUM WYDARZEŃ
XI Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Energetyków - Memoriał Henryka Chrobaka

Kiedy: 10 - 12 wrzesień 2017
Miejsce: Jezioro Żywieckie
Organizator: Stowarzyszenie Rekreacyjno - Sportowe "Elektron", Tadeusz Domider, tel. 516 111 860SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Konkurs na prezesa Polskiego LNG
16.06.2017r. 10:17

Rada nadzorcza ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki Polskie LNG, która zarządza terminalem gazu skroplonego w Świnoujściu.
Jak podała spółka w komunikacie rada nadzorcza ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu. Pisemne zgłoszenia kandydatów mają być przyjmowane do 28 czerwca 2017 r.

Jak czytamy w ogłoszeniu kandydaci na stanowisko prezesa Polskiego LNG powinni mieć ukończone studia wyższe z tytułem zawodowym magistra, co najmniej dziesięcioletni staż pracy, w tym co najmniej pięcioletni staż na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikający z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek. Wymagana jest też znajomość przedmiotu działalności spółki oraz sektora, w którym ona działa, a także doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzkimi i kierowaniu zespołami zadaniowymi, a także doświadczenie w zakresie audytu. Wśród wymogów stawianych kandydatom jest również znajomość co najmniej jednego języka obcego (w szczególności j. angielskiego) co najmniej w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie.
Od kandydatów oczekuje się też odporności na stres, umiejętności pracy w zespole, kreatywności i znajomości zasad dialogu społecznego oraz umiejętności rozwiązywania konfliktów społecznych.

Przypominamy, że 29 maja rezygnację z funkcji prezesa zarządu spółki Polskie LNG złożył Jan Chadam, który na to stanowisko został powołany w kwietniu 2015 r. Obecnie spółką kieruje przewodnicząca rady nadzorczej Izabella Łyś-Gorzkowska, która po rezygnacji Jana Chadama oddelegowano do czasowego wykonywania czynności prezesa zarządu.

KOMENTARZE ( 3 )


Autor: RON 17.06.2017r. 16:01
W PiSie już krótka ławka, że konkurs? A Brudziński, przecie miejscowy?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: Nora 18.06.2017r. 10:14
Może warto sięgnąć po Pana Michała Szubskiego ? Zna się dobrze na branży, świetny organizator, wysoka kultura... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowedź: 18-06-2017r. 12:02 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE